Konsultacje • Doradztwo biznesowe • Mentoring

Potrzebujesz pomocy w zbudowaniu strategii biznesu oraz ustawieniu sprzedaży i marketingu tak, by Twój biznes zaczął przynosić zyski?
Chcesz zbudować mocną, autentyczną i rozpoznawalną Markę Osobistą, która przyciąga klientów, pozwala Ci zarabiać na swoich produktach czy usługach? Szukasz strategii, która pozwoli Ci nadal robić swoją ekspercką robotę i nie spędzać całych dni w social media?
Czujesz, że Twój marketing i sprzedaż nie działają tak jak powinny? Zastanawiasz się jak budować, wyceniać i sprzedawać swoje produkty czy usługi, bo chcesz wreszcie przestać konkurować z innymi ceną?
Szukasz sposobu, żeby zbudować strategię marki w Social Media, która nie będzie oparta na Twojej marce osobistej?
A może jednak chcesz zaistnieć jako marka ekspercka i nauczyć się social selling na Linkedin?
Działasz już aktywnie w online, tworzysz treści, ale zjada Ci to strasznie dużo czasu, a efektów brak?

Jeśli Twoja odpowiedź na którekolwiek pytanie brzmi TAK, to ta konsultacja jest właśnie dla Ciebie!

Zadasz mi pytania dotyczące strategii, zarabiania w biznesie, budowania marki osobistej, strategii w online i social media, budowania modelu biznesowego, automatyzacji w online, polityki cenowej czy zbudowania skutecznej oferty i treści, a ja powiem Ci: "Oto rozwiązanie Twojego problemu".

Korzystając z mojego doświadczenia i wiedzy - oszczędzisz sobie wydawania pieniędzy na nieskuteczne działania i narzędzia, ale przede wszystkim oszczędzisz swój czas i skrócisz drogę do znalezienia sposobu na to, żeby twoja marka i firma rosła w siłę, a biznes zarabiał.
Kup konsultacje

Pomyśl o obszarach w Twojej firmie, które wiesz, że mogłyby działać lepiej:

Twoja komunikacja marketingowa– czy docierasz do tych, do których chcesz i powinnaś/powinieneś docierać? Czy to jak się komunikujesz jest dobrze odbierane i zrozumiane?
Twoja oferta - czy Twoje produkty, usługi i doświadczenia są tymi w których klienci mogą się zakochać? Czy mówisz do nich językiem, który porywa ich serca, a całość jest spójna z tym jak chcesz, aby była postrzegana Twoja marka? Czy znasz filtry i sposób w jaki Twoi klienci podejmują decyzje - nie tylko te racjonalne, ale przede wszystkim te najważniejsze - irracjonalne i emocjonalne?
Twoja markaosobista - czy jest autentyczna, jasna, spójna dla Twoich obserwatorów i klientów? Wyróżniasz się z tłumu i przyciągasz do siebie społeczność? Czy to co robisz w sieci efektywnie buduje Twoją reputację eksperta w przestrzeni publicznej? Znasz warsztat Twórcy, masz plan treści i działań, a także narzędzia ułatwiające tę pracę, żeby uniknąć wypalenia w social media oraz nie poddać się internetowemu FOMO?
Zdobywanienowych klientów, sprzedaż i e-commerce – czy wyciągasz maksimum z lejka sprzedażowego? Czy masz ułożony proces sprzedaży, właściwych ludzi, zasoby i narzędzia do tego, żeby było skutecznie? Czy istnieją systemy i narzędzia, które mogą Ci to ułatwić? A może są obszary, gdzie da się zrobić więcej? Wiesz kiedy rosnąć organicznie, a kiedy płacić za ruch?
Reklamai Social Media – czy możesz osiągnąć lepsze wyniki bądź dotrzeć do Twoich klientów taniej lub mniejszym wysiłkiem? Jak zbudować treści i przekaz reklamowy, żeby przyciągał uwagę właściwych klientów?
Pomyśl, ile jest warte dla Ciebie zdobycie pięciu, dziesięciu, pięćdziesięciu czy stu nowych klientów? Podwojenie sprzedaży od tych obecnych... albo podniesienie Twojej marży o 10, 20 czy 30%?

A teraz pomyśl, że w czasie konsultacji usłyszysz:

Oto rozwiązanie Twojego problemu. Oto co potrzebujesz zrobić...

Pojedyncza konsultacja czy pakiet i jak to działa?

Wybór należy do Ciebie. Pakiet na pewno jest dla Ciebie korzystniejszy, bo zapłacisz mniej za każdą pojedynczą godzinę konsultacji. Pozwala też on nam pracować dłużej - nie tylko nad rozwiązaniem czy pomysłem z którym przychodzisz, ale masz też wtedy możliwość na bieżąco konsultować ze mną wdrożenie, a także możemy popracować nad właściwym pomiarem efektywności Twoich działań w przyszłości.

Na początku rezerwacji wybierasz czy kupujesz pojedynczą konsultację, czy jeden z dwóch pakietów.

Po wybraniu pojedynczej konsultacji poproszę Cię o wybór terminu i opłacenie jej poniżej.

Jeśli wybierzesz pakiet, poproszę Cię o wybranie terminu i opłacenie pierwszej godziny. Pozostałe terminy możesz wybrać teraz lub wracać do panelu kiedy Ci wygodnie (system wyśle Ci dane do logowania).
Możesz zapłacić za cały pakiet od razu lub wyślę Ci fakturę zaliczkową na opłacenie pozostałych godzin po pierwszej konsultacji.)

W czasie rezerwacji poproszę Cię o krótkie zdefiniowanie zagadnień, o których chcesz porozmawiać. Możliwe, że zadzwonię lub napiszę wcześniej i dopytam o szczegóły. Przygotuję się, żebyśmy w 100% produktywnie spędzili tę godzinę.

Dostaniesz sprawdzone schematy, frameworki lub checklisty - jednym słowem gotowe rozwiązania, bo mam pewność, że istnieją. Często też zadanie domowe, bo tylko działanie po konsultacji posunie Twój biznes do przodu i da efekty!

Umów się powyżej. Po wybraniu terminu, wpisaniu swoich danych i kliknięciu Potwierdź wylądujesz na stronie, na której poproszę Cię o kilka dodatkowych danych do faktury. Możesz zapłacić kartą kredytową lub szybkim przelewem bankowym. A jeśli masz dodatkowe pytania, napisz do mnie.

Kup konsultacje

Dla kogo jest doradztwo biznesowe?

Jesteś właścicielem firmy, budujesz swoją markę ekspercką lub zarządzasz sprzedażą i marketingiem. Masz problem biznesowy, z którym się borykasz się samotnie od dłuższego czasu, albo masz zbyt dużo pomysłów i nie wiesz na który się zdecydować. Może czujesz, że jest lepszy, efektywniejszy i skuteczniejszy sposób podejścia do niego.
Pokaże Ci istniejące rozwiązania i narzędzia, sprawdzone schematy i struktury, który już sprawdziły się przy wyzwaniach takich jak Twoje.

Jak to wygląda technicznie?

Spotykamy się na Zoom. Link do spotkania dostaniesz w mailu po dokonaniu i opłaceniu rezerwacji. Jeśli bardzo chcesz skonsultować się za pomocą innego narzędzia (lub telefonicznie), to po prostu daj mi znać po dokonaniu rezerwacji.

Przykładowe pytania, z którymi moi Klienci przychodzili na konsultacje:

 • Jak zbudować strategię dla eksperckiej marki osobistej?
 • Jak zbudować markę premium?
 • Jak zbudować markę osobistą na Linkedin?
 • Jak zbudować strategię, biznes plan i model biznesowy, żeby z etatu przejść na swoje
 • Jak zbudować nowy produkt lub usługę, żeby kupił go klient premium?
 • Jak zwiększyć sprzedaż wśród konkretnej grupy klientów?
 • Jak zbudować nowy produkt lub usługę, żeby kupił go klient premium?
 • Jak zorganizować sprzedaż i marketing w online i offline? Jak połączyć efektywnie ze sobą te procesy?
 • Co zmienić w ofercie, by była skuteczniejsza? Jak zbudować ofertę i opisy produktów, żeby dobrze sprzedawały?
 • Jak zorganizować sprzedaż i marketing w mediach społecznościowych?
 • Jak zbudować społeczność wokół marki?
 • Jak wycisnąć maksymalną sprzedaż z newsletterów i e-mail marketingu?
 • Jak zbudować stronę firmową albo marki eksperckiej, żeby przyciągała klientów i sprzedawała?  
Kup konsultacje

Co mówią moi Klienci?

Zweryfikowane opinie

Co powiesz na współpracę z osobą, która ma głowę pełną pomysłów, ciekawych danych i jednocześnie potrafi wsłuchać się w Twoje potrzeby? 

Tak właśnie wygląda współpraca z Kasia Iwanoską. Poprosiłam Kasię o wsparcie w opracowaniu strategii cenowej moich produktów elektronicznych na nowej platformie Dimotely. Ogrom wiedzy, statystyk i pełen profesjonalizm i co najważniejsze - wszystko podane w lekkostrawnej formie, z optymizmem, uśmiechem i wsparciem bez poczucia przytłoczenia ogromem materiału.

Kasia Krzywicka foto
Kasia Krzywicka
Adwokatka, CEO dimotely.pl
Zobacz na

Jeśli jesteś osobą, która działa w konkurencyjnej branży, gdzie o klienta walczy się ceną, to serdecznie polecam współpracę z Kasią. Wspólnie wypracujecie strategię i plan działania prowadzący do tego, że cena będzie dla klienta sprawą drugo-, a może i trzeciorzędną. Sam jakiś czas temu zastanawiałem się nad sprzedażą swojego programu online. Wahałem się jak bardzo podnieść swoje ceny, bo sytuacja na rynku jest bardzo niepewna. Ostatecznie podniosłem ceny o... 100% i klienci chętnie kupowali. Mało tego - wielu z nich mówiło, że taka cena, za to co dostają to świetna okazja! Odrobinę żałuję, że nie podniosłem cen jeszcze bardziej 😉

Bartek Popiel Foto
Bartek Popiel
CEO liczysiewynik.pl
Zobacz na

Kasia posiada ogromna wiedzę, zarówno teoretyczna, jak i praktyczna, która potrafi przekazać w bardzo treściwej i zrozumiałej formie. Polecam zarówno szkolenia jak i doradztwo Kasi!

Magdalena Ryckas Ph.D
Radca Prawny
Zobacz na

Jeżeli szukasz eksperta od wizerunku twojej marki osobistej czy też firmowej, dobrze trafiłeś. Kasia jest prawdziwa, zawsze znajdzie rozwiązanie twojej sytuacji. Miałem okazje słuchać Kasi między innymi na prelekcjach na Sales Angels gdzie zawsze dawała mi mega dużo inspiracji do działania 🙂

Rafał Drozd foto
Rafał Drozd
Head of Sales
Zobacz na

Kasia to świetny strateg biznesu, a spotkanie z nią to połączenie wysłuchania potrzeb/wyzwań oraz wręcz natychmiastowe podanie rozwiązań. AKCJA-REAKCJA 🔥 PYTANIE-ODPOWIEDŹ 🔥
Z naszego spotkania wyszłam ze stosem notatek, wsparciem i też z uśmiechem! Kasia bowiem zamieniła moje „nie da się”, na doprecyzowany pomysł na rozwój mojego biznesu. Dodatkowo cała wiedza i pomysły zostały podane w lekko przyswajalny sposób, poparty badaniami i kompleksowym spojrzeniem na problem.
Polecam współpracę z Kasią każdemu, kto chce zadbać o rozwój zawodowy!

Małgorzata Cieślak foto
Małgorzata Cieślak
Social Media Manager
Zobacz na

Kasia ma ogromną wiedzę i lubi sią nią dzielić. Jest również inspirująca, ma dobrą energię. Uwielbiam Ją za klasę, styl. Ma tzw "nosa" do trendów. Dobrze sią z nią wspólpracuje zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jak i prywatnie. Ceni siebie - można się od Niej z pewnością tego uczyć. Rekomenduję Katarzynę!

Jadwiga Kander foto
Jadwiga Kander
Business Owner
Zobacz na

Kasia charakteryzuje się bardzo profesjonalnym podejściem do założonych działań. Wiedza sprzedażowa, marketingowa czy finansowa którą się dzieli, jest natychmiast do wykorzystania. Polecam zarówno webinary, live jak również szkolenia i kursy - super przekaz napakowany merytorycznymi informacjami.

Marcin Baran
Sales Department Manager
Zobacz na

Kasia pomogła mi na nowo zbudować strategię mojej marki, doprecyzować preferencje klienta oraz nauczyła jak pokazywać i pozycjonować wartość za którą ktoś chętnie zapłaci, a nawet więcej niż u konkurencji! Szczerze polecam Kasię jako mentora i szkoleniowca. Doceniam Ją za ponadprzeciętne zaangażowanie, profesjonalne przygotowanie i maksymalne skupienie na rozwoju uczestników. Po szkoleniu u Kasi, wykonuję już tylko produktywne i zyskowne ruchy, nie błądzę. Wiem co analizować, co mierzyć i które wskaźniki brać pod uwagę, aby biznes się rozwijał. Pracuję z konkretnie określoną grupą klientów, mam ściśle ustaloną wartość oraz lepiej znam i rozumiem potrzeby, wartości, upodobania osób, do których kieruję ofertę. Cenię Kasię za niezwykłą, ciągle aktualną wiedzę, za życzliwość, pełne zaangażowanie i bezwarunkowe dzielnie się swoim doświadczeniem! Dziękuję 🙂 i bardzo bardzo polecam!

Magdalena Zapadka foto
Magdalena Zapadka
Business Owner
Zobacz na

Kasię znam od wielu lat, jest nie tylko bardzo przedsiębiorczą, konkretną i profesjonalną ekspertką w swojej dziedzinie, ale również bardzo ciepłą i pogodną kobietą. Jak Kasia ogłosiła premierę kursu CEŃ SIĘ – JAK POKAZAĆ I SPRZEDAĆ WARTOŚĆ KLIENTOWI to wiedziałam, że to będzie bardzo merytoryczne szkolenie i od razu się zapisałam. I nie myliłam się 🙂 duża dawka wiedzy, merytorycznie, z konkretnymi przykładami. To szkolenie pozwoliło mi uporządkować kwestie strategiczne i biznesowe i obrać nowy, właściwy kierunek komunikacji. Dziękuję Kasiu!

Maria Ernst Zduniak foto
Maria Ernst Zduniak
Business Owner domowe metamorfozy.pl
Zobacz na

Kasia to świetny strateg biznesu. Jej doświadczenie pozwala na spojrzenie holistyczne na biznes. W kontakcie jest bardzo empatyczna i zawsze uśmiechnięta. To co ją wyróżnia to chęć dzielenia się swoją wiedzą z ludźmi, którzy potrzebują biznesowego mentoringu. Dostęp do wiedzy jest o tyle łatwy, że Kasia prowadzi bloga, konto na LinkedIn, Instagram i pewnie jeszcze książkę wyda. Rzadko spotyka się osoby, które tak pozytywnie potrafią wpłynąć na nasz biznes. Polecam Kasię każdemu kto chce w biznesie więcej. 

Marcin Banaszkiewicz foto
Marcin Banaszkiewicz
Trener Linkedin, CEO My Logo
Zobacz na

Niezależnie na jakim etapie w biznesie jesteś weryfikacja strategii i pomysłów to podstawa. Konieczne jest spojrzenie eksperta z zewnątrz. Katarzyna Iwanowska strateg biznesu, władczyni zysku to charyzmatyczny ekspert z najwyższej półki. Po 13 latach w biznesie mogę śmiało powiedzieć jedno ja już nie będę szukał dalej. Dziękuję za konsultację i do usłyszenia w przyszłości.

Mariusz Palutkiewicz foto
Mariusz Palutkiewicz
CEO Pan Pomysł
Zobacz na

Ekonomia i zarabianie wiele imion ma, jednak ekonomia behawioralna jedno - Kasia. Jeśli chcesz naprawdę dowiedzieć jak podejmujemy decyzje związane z pieniędzmi, ich wydawaniem i zarabianiem, to jest to osoba, który odsłoni Ci ten skomplikowany świat w sposób przejrzysty. Kasia to osoba, która nauczy Cię nie nie bać się, sięgać po swoje, również pieniądze. Jeśli zastanawiasz się jak zbudować silny biznesy bądź karierę nastawioną na ludzi, to przestań to robić. Odezwij się po prostu do Kasi.

Jakub Kołek foto
Jakub Kołek
Business Owner
Zobacz na

Pracowałem z Kasią podczas serii indywidualnych sesji coachingowych. Jestem oszołomiony jej profesjonalizmem, znajomością zarówno uwarunkowań biznesowych, jak i specyfiki pracy w korporacjach. Dzięki niej znacząco powiększyłem swoją bibliotekę, dowiedziałem się o ekonomii behawioralnej, spojrzałem z innej perspektywy na swoje działania (i ich brak). Kasia jest bezpośrednia i bardzo komunikatywna. Dała z siebie więcej, niż oczekiwałem.

Marek Bernolak foto
Marek Bernolak
Excel, Word, Powerpoint, Outlook Training
Zobacz na

Kasia = super ekspert i konkretna wiedza. Nie wiesz jak ruszyć biznes, finansowy czy rozwojowy temat? Idź do Kasi na szkolenie lub konsultacje! Najpierw zryje Ci mózg, potem da narzędzia do jego poukładania, a na koniec odpowie na wszystkie, absolutnie wszystkie pytania i podzieli się swoim doświadczeniem i dobrymi praktykami. Dla mnie absolutny numer 1! Strateg, doradca, mentor i kobieta o wielkim sercu. 

Oksana Okoń foto
Oksana Okoń
Customer Service Manager
Zobacz na

My kobiety często mamy problem z wyceną swoich kompetencji, wiedzy i doświadczenia. Odbyte szkolenie u Kasi oraz konsultacje szybko przyniosły efekty podczas negocjacji. Bardzo często jest tak, że potrzebujemy, aby ktoś dmuchnął w nasze skrzydła i uświadomił, to co o sobie wiemy, ale nie bardzo wykorzystujemy. Szkolenia Kasi, to ogromna dawka praktycznej wiedzy, inspiracji i uważności na drugiego człowieka. Ogromną zaletą tych szkoleń jest również to, że po pewnym czasie od odbytego szkolenia Kasia planuje konsultacje z uczestnikami, podczas których wracamy i rozmawiamy o tym, co zrobiłam, jakie działania podjęłam lub co mogę jeszcze zrobić. Ogromnie się cieszę, że Kasię znalazłam, poznałam i zaufałam, a każdemu, kto się zastanawia nad szkoleniem mogę powiedzieć, że z pewnością warto!!

Emila Pedrycz
Engineering Culture Lead
Zobacz na

Kasia podchodzi bardzo profesjonalnie i indywidualnie do uczestników. Pomaga przenieść pozyskaną wiedzę na konkretne działania dopasowane do naszych działalności. Na bieżąco podaje przykłady z życia wzięte, które tylko potwierdzają jej niesamowitą wiedzę.

Kasia pomogła mi w sprecyzowaniu dodatkowych potrzeb moich klientek. Zmieniłam również nastawienie do komunikatu jaki wysyłałam w newsleterze i w social mediach. Szkolenie Kasi zdecydowanie układa w głowie wszystkie informacje dotyczące klienta, archetypów i komunikacji. A co za tym idzie, zarówno sprzedaż jak i marketing wzniósł się w mojej firmie na wyższy poziom. Już nie błądzę i nie załamuję pod nadmiarem informacji dostarczanych każdego dnia. Praca z Kasią różni się od pracy z innymi szkoleniowcami choćby tym, że Kasia przekazuje wiedzę, aby za moment podać parę przykładów jej wykorzystania w życiu codziennym. 

Natalia Bamber
Business Owner / Scrum Master
Zobacz na

Polecam wystąpienia publiczne z udziałem Pani Katarzyny, która potrafi opowiadać o finansach w sposób, że słuchacz traci poczucie czasu i nawet nie wie kiedy się uczy. Ja w ten sposób mogę opisać moje ostatnie doświadczenie online zdobycia wiedzy o strategii firmy w z Panią Kasią. Jestem przekonana, że Państwo również będą zadowoleni!

Tomiak foto
Weronika Tomiak
Założycielka i Prezeska Fundacji Neuroróżnorodni
Zobacz na
Kup konsultacje

Masz pytania?

Wszystko zaczyna się od rozmowy. Jeżeli masz wątpliwości, czy i jak mogę Ci pomóc, po prostu napisz do mnie i porozmawiajmy :-) !

  Imię

  Adres email

  Temat wiadomości

  Treść wiadomości

  Wchodzę w to! Kupuję konsultacje.

  konsultacja

  1 godzinna

  cena netto
  690 zł
  cena brutto
  849 zł
  Dla tych co cenią elastyczność

  pakiet konsultacji

  3 godziny

  cena netto
  1337,1 zł
  cena brutto
  1645,8 zł
  za godzinę
  445,7 zł
  za godzinę
  548,6 zł
  Dla tych co cenią oszczędności i mi ufają.

  pakiet konsultacji

  10 godzin

  cena netto
  4065 zł
  cena brutto
  5000 zł
  za godzinę
  406,5 zł
  za godzinę
  500 zł
  Dla tych co mi ufają, umieją liczyć i cenią oszczędności

  Podobało Ci się? Chcesz więcej
  ?

  Pragniesz spełniać swoje biznesowe marzenia, pracować mądrzej i zarabiać więcej obsługując klientów, których lubisz i rozumiesz? ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER społeczności "Sprężyny Biznesu", a będziesz dostawać garść praktycznych porad i narzędzi!

   Chcesz wiedzieć więcej o tym jak dbam o Twoje dane? Zajrzyj do Polityki Prywatności i Regulaminu Newslettera :)

   Administratorem danych osobowych jest: K84U-Katarzyna Iwanoska prowadzący działalność gospodarczą pod adresem Toruńska 90, 03-226 Warszawa
   NIP: 9511354258
   REGON: 383618269
   Copyright 2023 Katarzyna Iwanoska
   Wszelkie prawa zastrzeżone
   linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram