Linkedin Masterclass: Mocna Marka Osobista na Linkedin

Chcesz zbudować skuteczną strategię swojej marki osobistej na Linkedin, która zrealizuje Twoje cele i Twój zawodowy pomysł na siebie?
Zastanawiasz się jak wyciągnąć maksa z działań na Linkedin, wybić się z tłumu i zdobywać serca klientów czy pracodawców?
A może chcesz skutecznie budować networking na tym portalu i wzmacniać swój wizerunek eksperta lub ekspertki, lidera czy liderki?
Chcesz nauczyć się jak wykorzystać moc Linkedin do pozyskiwania nowych klientów, generowania leadów, social sellingu, poszukiwania pracy czy też zdobywania nowych pracowników?
i pragniesz to osiągnąć nie spędzając długich godzin dziennie na Linkedin, bo przecież masz też swoją pracę zawodową?
Kupuję szkolenie

A teraz wyobraź sobie, że:

Masz mocną i rozpoznawalną swoją markę  na największym biznesowym portalu social media.
Regularnie dzięki swoim treściom i networkingowi osiągasz swoje cele a także pozyskujesz leady sprzedażowe i klientów. Umiesz korzystać z potęgi social sellingu.
Twoja silna reputacja w przestrzeni biznesowej sprawia, że jeśli tylko zechcesz albo pojawi się taka konieczość, to nie obawiasz się o zmianę pracy… ba! Rekruterzy czy Pracodawcy sami Cię znajdują i przychodzą z nowymi ofertami.
Dzięki treściom i aktywności na Linkedin trafiasz na szersze wody - dostaje zaproszenia na konferencje branżowe, wywiady, podcasty czy nawet do programów telewizyjnych i radiowych.
Poznajesz fajnych, wartościowych ludzi, z którymi nie dość, że jest Ci po drodze biznesowo, to przede wszystkim lubisz się z nimi spotykać, spędzać czas, wymieniać doświadczeniami, poglądami i różnymi perspektywami…
Rozwijasz się, uczysz, czerpiesz inspiracje, które pomagają Ci nie tylko w pracy, ale także w twoim rozwoju osobistym…

Co to wszystko oznaczałoby dla Ciebie, twojego biznesu, twojej kariery zawodowej?

Jeśli choć przy jednym z powyższych punktów przeleciało Ci przez myśl „TAK! TAK CHCĘ!, żeby było u mnie ”, to szkolenie Linkedin Masterclass - Mocna Marka Osobista jest dla Ciebie idealne!

Kupuję szkolenie

Na tym szkoleniu dowiesz się jak w szybki i skuteczny sposób zbudować mocną markę osobistą na Linkedin

Nauczysz się, jak z laserową precyzją:

 • Zbudować swoją mocną, rozpoznawalną markę na Linkedin.
 • Pozyskiwać leady sprzedażowe, klientów, kibiców i odbiorców Twojej marki osobistej.
 • Poszukiwać nowych możliwości zatrudniania i nowego pracodawcy.
 • Efektywnie prowadzić swój profil.
 • Budować wartościową sieć kontaktów.
 • Pisać angażujący kontent i treści wspierające sprzedaż lub twoją karierę zawodową.
 • Budować swoją mocną pozycję ekspercką albo liderską.
 • Dowiesz się też jak działa algorytm Linkedin i jak go zhakować, żeby pracował na Twój cel - na czym się skupiać, a co odpuścić, bo nie podniesie to znacząco Twoich wyników. 
Szczegółowy program szkolenia znajdziesz poniżej.
Kupuję szkolenie

Zastanawiasz się, czy to możliwe i czy moje metody działają?

Jestem jedną z 25 Mistrzyń Linkedin według Forbes Women Polska i zbudowałam tę pozycję pisząc na Linkedin o sprzedaży, marketingu i finansach - budując mocną i rozpoznawalną markę ekspercką.

Regularnie jako eksperta dostaję zaproszenia od stacji telewizyjnych (znajdziesz mnie na antenie TVN, Polsat, TVP, TVN24), branżowych portalów biznesowych (Onet, bankier.pl, money.pl), stacji radiowych, czy też podcastów innych Twórców: (posłuchaj odcinka Mała Wielka Firma w którym jestem gościnią, lub podcastu Urzeczywistnij Swoje Ja)… a także na konferencje branżowe (komercyjne) jako prelegentka. Zbudowałam tę pozycję właśnie dzięki działalności w  Social Media - w tym na portalu Linkedin.

Regularnie pozyskuję na tym portalu klientów (B2B jak i B2C) na moje szkolenia, usługi doradcze czy warsztaty strategiczne.
Możesz także przeczytać opinie moich klientów tutaj, a także na portalu Linkedin
Zweryfikowane opinie

Zaprosiłam Katarzynę na zajęcia dodatkowe dla Uczestniczek studiów biznesowych Akademia Przywództwa Kobiet, które powołałam i prowadzę w Akademii Leona Koźmińskiego. Zajęcia te wyłoniły się z potrzeby bardziej bezpośredniego przyjrzenia się i poznania zagadnień związanych z personal brandingiem w SM. Wybór Katarzyny na prelegentkę był strzałem w 10!
Zajęcia Katarzyna prowadzi profesjonalnie, energetycznie i z koncentracją na Uczestnikach. Tak poprowadzi warsztat ten, kto przepraktykował to o czym mówi, na swoich i innych przykładach dziesiątki, a pewnie i setki razy. Gdybym miała podobne warsztaty zrobić kolejny raz, mój wybór byłby prosty - Kasia Iwanoska. Dziękuję.

Dr. Anna Kieszkowska-Grudny
Dr. Anna Kieszkowska Grudny
CEO, Head of LiderShe studies on Koźmiński Executive Education
Zobacz na

Od kilku lat wyznaję i stosuję zasadę: "Znajdź mentora, który jest tam, gdzie ty chcesz dotrzeć i poproś go o pomoc." Wg. mnie mentor, to taka moja tajna broń - „byłem tam, zrobiłem to”, a współpraca z nim to najszybsza droga do osiągnięcia celu.

Kiedy doszedłem do wniosku, że w moich działaniach biznesowych potrzebuje wsparcia, bez zbędnego zastanawiania poprosiłem o pomoc Kasię Iwanoską ?

Wystarczyło kilka sesji indywidualnych i jestem w zupełnie innym miejscu ?

Liczyłem na konkretne, praktyczne rozwiązania, które działają i dają wyniki. I takie właśnie dostałem.

Dziękuję

Marek Wikiera foto
Marek Wikiera
CEO, Mentor Biznesu
Zobacz na

Co powiesz na współpracę z osobą, która ma głowę pełną pomysłów, ciekawych danych i jednocześnie potrafi wsłuchać się w Twoje potrzeby? 

Tak właśnie wygląda współpraca z Kasia Iwanoską. Poprosiłam Kasię o wsparcie w opracowaniu strategii cenowej moich produktów elektronicznych na nowej platformie Dimotely. Ogrom wiedzy, statystyk i pełen profesjonalizm i co najważniejsze - wszystko podane w lekkostrawnej formie, z optymizmem, uśmiechem i wsparciem bez poczucia przytłoczenia ogromem materiału.

Kasia Krzywicka foto
Kasia Krzywicka
Adwokatka, CEO dimotely.pl
Zobacz na

Zaprosiłem Kasię do poprowadzenia wystąpienia dla niezwykle wymagającej społeczności Sales Angels 🙂 Na tapet wzięliśmy temat budowania marki osobistej. Oceny były tak wysokie, że ponownie z Kasią spotkaliśmy się na wielkiej scenie Finału Sales Angels przed grupą 500 uczestników. Tym razem poruszyła temat sprzedaży do Klientów premium. Oba wystąpienia były pełne praktycznych wskazówek i poparte konkretnymi danymi. Teraz wiem, że kiedy dochodzę do biznesowej ściany i nie wiem co dalej, to dzwonię do Kasi, bo ona zna rozwiązanie (albo nawet 3). I do tego zna wszystkie naukowe dowody 🙂

Marcin Grela foto
Marcin Grela
Twórca społeczności Sales Angels
Zobacz na

Jeśli jesteś osobą, która działa w konkurencyjnej branży, gdzie o klienta walczy się ceną, to serdecznie polecam współpracę z Kasią. Wspólnie wypracujecie strategię i plan działania prowadzący do tego, że cena będzie dla klienta sprawą drugo-, a może i trzeciorzędną. Sam jakiś czas temu zastanawiałem się nad sprzedażą swojego programu online. Wahałem się jak bardzo podnieść swoje ceny, bo sytuacja na rynku jest bardzo niepewna. Ostatecznie podniosłem ceny o... 100% i klienci chętnie kupowali. Mało tego - wielu z nich mówiło, że taka cena, za to co dostają to świetna okazja! Odrobinę żałuję, że nie podniosłem cen jeszcze bardziej 😉

Bartek Popiel Foto
Bartek Popiel
CEO liczysiewynik.pl
Zobacz na

Kasia posiada ogromna wiedzę, zarówno teoretyczna, jak i praktyczna, która potrafi przekazać w bardzo treściwej i zrozumiałej formie. Polecam zarówno szkolenia jak i doradztwo Kasi!

Magdalena Rycak Ph.D
Radca Prawny
Zobacz na

Jeżeli szukasz eksperta od wizerunku twojej marki osobistej czy też firmowej, dobrze trafiłeś. Kasia jest prawdziwa, zawsze znajdzie rozwiązanie twojej sytuacji. Miałem okazje słuchać Kasi między innymi na prelekcjach na Sales Angels gdzie zawsze dawała mi mega dużo inspiracji do działania 🙂

Rafał Drozd foto
Rafał Drozd
Head of Sales
Zobacz na

Kasia to świetny strateg biznesu, a spotkanie z nią to połączenie wysłuchania potrzeb/wyzwań oraz wręcz natychmiastowe podanie rozwiązań. AKCJA-REAKCJA ? PYTANIE-ODPOWIEDŹ ?
Z naszego spotkania wyszłam ze stosem notatek, wsparciem i też z uśmiechem! Kasia bowiem zamieniła moje „nie da się”, na doprecyzowany pomysł na rozwój mojego biznesu. Dodatkowo cała wiedza i pomysły zostały podane w lekko przyswajalny sposób, poparty badaniami i kompleksowym spojrzeniem na problem.
Polecam współpracę z Kasią każdemu, kto chce zadbać o rozwój zawodowy!

Małgorzata Cieślak foto
Małgorzata Cieślak
Social Media Manager
Zobacz na

Kasia ma ogromną wiedzę i lubi sią nią dzielić. Jest również inspirująca, ma dobrą energię. Uwielbiam Ją za klasę, styl. Ma tzw "nosa" do trendów. Dobrze sią z nią wspólpracuje zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jak i prywatnie. Ceni siebie - można się od Niej z pewnością tego uczyć. Rekomenduję Katarzynę!

Jadwiga Kander foto
Jadwiga Kander
Business Owner
Zobacz na

Kasia charakteryzuje się bardzo profesjonalnym podejściem do założonych działań. Wiedza sprzedażowa, marketingowa czy finansowa którą się dzieli, jest natychmiast do wykorzystania. Polecam zarówno webinary, live jak również szkolenia i kursy - super przekaz napakowany merytorycznymi informacjami.

Marcin Baran
Sales Department Manager
Zobacz na

Kasia pomogła mi na nowo zbudować strategię mojej marki, doprecyzować preferencje klienta oraz nauczyła jak pokazywać i pozycjonować wartość za którą ktoś chętnie zapłaci, a nawet więcej niż u konkurencji! Szczerze polecam Kasię jako mentora i szkoleniowca. Doceniam Ją za ponadprzeciętne zaangażowanie, profesjonalne przygotowanie i maksymalne skupienie na rozwoju uczestników. Po szkoleniu u Kasi, wykonuję już tylko produktywne i zyskowne ruchy, nie błądzę. Wiem co analizować, co mierzyć i które wskaźniki brać pod uwagę, aby biznes się rozwijał. Pracuję z konkretnie określoną grupą klientów, mam ściśle ustaloną wartość oraz lepiej znam i rozumiem potrzeby, wartości, upodobania osób, do których kieruję ofertę. Cenię Kasię za niezwykłą, ciągle aktualną wiedzę, za życzliwość, pełne zaangażowanie i bezwarunkowe dzielnie się swoim doświadczeniem! Dziękuję 🙂 i bardzo bardzo polecam!

Magdalena Zapadka foto
Magdalena Zapadka
Business Owner
Zobacz na

Kasię znam od wielu lat, jest nie tylko bardzo przedsiębiorczą, konkretną i profesjonalną ekspertką w swojej dziedzinie, ale również bardzo ciepłą i pogodną kobietą. Jak Kasia ogłosiła premierę kursu CEŃ SIĘ – JAK POKAZAĆ I SPRZEDAĆ WARTOŚĆ KLIENTOWI to wiedziałam, że to będzie bardzo merytoryczne szkolenie i od razu się zapisałam. I nie myliłam się 🙂 duża dawka wiedzy, merytorycznie, z konkretnymi przykładami. To szkolenie pozwoliło mi uporządkować kwestie strategiczne i biznesowe i obrać nowy, właściwy kierunek komunikacji. Dziękuję Kasiu!

Maria Ernst Zduniak foto
Maria Ernst Zduniak
Business Owner domowe metamorfozy.pl
Zobacz na

Kasia to świetny strateg biznesu. Jej doświadczenie pozwala na spojrzenie holistyczne na biznes. W kontakcie jest bardzo empatyczna i zawsze uśmiechnięta. To co ją wyróżnia to chęć dzielenia się swoją wiedzą z ludźmi, którzy potrzebują biznesowego mentoringu. Dostęp do wiedzy jest o tyle łatwy, że Kasia prowadzi bloga, konto na LinkedIn, Instagram i pewnie jeszcze książkę wyda. Rzadko spotyka się osoby, które tak pozytywnie potrafią wpłynąć na nasz biznes. Polecam Kasię każdemu kto chce w biznesie więcej. 

Marcin Banaszkiewicz foto
Marcin Banaszkiewicz
Trener Linkedin, CEO My Logo
Zobacz na

Niezależnie na jakim etapie w biznesie jesteś weryfikacja strategii i pomysłów to podstawa. Konieczne jest spojrzenie eksperta z zewnątrz. Katarzyna Iwanowska strateg biznesu, władczyni zysku to charyzmatyczny ekspert z najwyższej półki. Po 13 latach w biznesie mogę śmiało powiedzieć jedno ja już nie będę szukał dalej. Dziękuję za konsultację i do usłyszenia w przyszłości.

Mariusz Palutkiewicz foto
Mariusz Palutkiewicz
CEO Pan Pomysł
Zobacz na

Kasia posiada niesamowitą wiedzę, którą chętnie się dzieli. Ma głowę pełną pomysłów oraz wskazówek, które można wdrążyć od zaraz?. Jest przesympatyczną, ciepłą i serdeczną kobietą.

Podziwiam Ją za pasję, z której czerpie mnóstwo energii. Determinację , zaangażowanie oraz optymizm i radość, którą wnosi do każdego spotkania ☺️.
Z naszych spotkań wyniosłam masę pomysłów i nowy pogląd na nasz rodzinny biznes jak i swój rozwój. Dziękuję ?

Iwona Baczyńska foto
Iwona Baczyńska
Specjalistka ds. sprzedaży
Zobacz na

Ekonomia i zarabianie wiele imion ma, jednak ekonomia behawioralna jedno - Kasia. Jeśli chcesz naprawdę dowiedzieć jak podejmujemy decyzje związane z pieniędzmi, ich wydawaniem i zarabianiem, to jest to osoba, który odsłoni Ci ten skomplikowany świat w sposób przejrzysty. Kasia to osoba, która nauczy Cię nie nie bać się, sięgać po swoje, również pieniądze. Jeśli zastanawiasz się jak zbudować silny biznesy bądź karierę nastawioną na ludzi, to przestań to robić. Odezwij się po prostu do Kasi.

Jakub Kołek foto
Jakub Kołek
Business Owner
Zobacz na

Pracowałem z Kasią podczas serii indywidualnych sesji coachingowych. Jestem oszołomiony jej profesjonalizmem, znajomością zarówno uwarunkowań biznesowych, jak i specyfiki pracy w korporacjach. Dzięki niej znacząco powiększyłem swoją bibliotekę, dowiedziałem się o ekonomii behawioralnej, spojrzałem z innej perspektywy na swoje działania (i ich brak). Kasia jest bezpośrednia i bardzo komunikatywna. Dała z siebie więcej, niż oczekiwałem.

Marek Bernolak foto
Marek Bernolak
Excel, Word, Powerpoint, Outlook Training
Zobacz na

Kasia = super ekspert i konkretna wiedza. Nie wiesz jak ruszyć biznes, finansowy czy rozwojowy temat? Idź do Kasi na szkolenie lub konsultacje! Najpierw zryje Ci mózg, potem da narzędzia do jego poukładania, a na koniec odpowie na wszystkie, absolutnie wszystkie pytania i podzieli się swoim doświadczeniem i dobrymi praktykami. Dla mnie absolutny numer 1! Strateg, doradca, mentor i kobieta o wielkim sercu. 

Oksana Okoń foto
Oksana Okoń
Customer Service Manager
Zobacz na

My kobiety często mamy problem z wyceną swoich kompetencji, wiedzy i doświadczenia. Odbyte szkolenie u Kasi oraz konsultacje szybko przyniosły efekty podczas negocjacji. Bardzo często jest tak, że potrzebujemy, aby ktoś dmuchnął w nasze skrzydła i uświadomił, to co o sobie wiemy, ale nie bardzo wykorzystujemy. Szkolenia Kasi, to ogromna dawka praktycznej wiedzy, inspiracji i uważności na drugiego człowieka. Ogromną zaletą tych szkoleń jest również to, że po pewnym czasie od odbytego szkolenia Kasia planuje konsultacje z uczestnikami, podczas których wracamy i rozmawiamy o tym, co zrobiłam, jakie działania podjęłam lub co mogę jeszcze zrobić. Ogromnie się cieszę, że Kasię znalazłam, poznałam i zaufałam, a każdemu, kto się zastanawia nad szkoleniem mogę powiedzieć, że z pewnością warto!!

Emila Pedrycz
Engineering Culture Lead
Zobacz na

Kasia podchodzi bardzo profesjonalnie i indywidualnie do uczestników. Pomaga przenieść pozyskaną wiedzę na konkretne działania dopasowane do naszych działalności. Na bieżąco podaje przykłady z życia wzięte, które tylko potwierdzają jej niesamowitą wiedzę.

Kasia pomogła mi w sprecyzowaniu dodatkowych potrzeb moich klientek. Zmieniłam również nastawienie do komunikatu jaki wysyłałam w newsleterze i w social mediach. Szkolenie Kasi zdecydowanie układa w głowie wszystkie informacje dotyczące klienta, archetypów i komunikacji. A co za tym idzie, zarówno sprzedaż jak i marketing wzniósł się w mojej firmie na wyższy poziom. Już nie błądzę i nie załamuję pod nadmiarem informacji dostarczanych każdego dnia. Praca z Kasią różni się od pracy z innymi szkoleniowcami choćby tym, że Kasia przekazuje wiedzę, aby za moment podać parę przykładów jej wykorzystania w życiu codziennym. 

Natalia Bamber
Business Owner / Scrum Master
Zobacz na

Polecam wystąpienia publiczne z udziałem Pani Katarzyny, która potrafi opowiadać o finansach w sposób, że słuchacz traci poczucie czasu i nawet nie wie kiedy się uczy. Ja w ten sposób mogę opisać moje ostatnie doświadczenie online zdobycia wiedzy o strategii firmy w z Panią Kasią. Jestem przekonana, że Państwo również będą zadowoleni!

Tomiak foto
Weronika Tomiak
Założycielka i Prezeska Fundacji Neuroróżnorodni
Zobacz na
Kupuję szkolenie

Szczegółowy program szkolenia:

Strategia marki osobistej na Linkedin

 • Twój cel na Linkedin.
 • Szkielet mocnej marki na Linkedin.
 • Jak wyróżnić się z tłumu i przyciągnąć uwagę.
 • Social Selling Index - czym jest i czy bardzo się nim przejmować.

Prowadzenie profilu marki osobistej na Linkedin

 • Budowa dobrych profili na Linkedin.
 • Linkedin SEO czym jest i jak dobry profil pracuje na Ciebie, nawet kiedy ty nic z nim dalej nie robisz.
 • Jak napisać profil, który przyciąga jak landing page.

Networking i budowa sieci kontaktów

 • Jak wykorzystać moc Linkedin do budowania relacji i efektywnej komunikacji.
 • Jak i kogo zapraszać do sieci.
 • Scenariusze kontaktu - kiedy stosować i jak je tworzyć.
 • Jak wyszukiwać wartościowe kontakty.
 • Alerty i automatyzacje.

Strategia treści marki osobistej na Linkedin

 • Algorytm Linkedin - jak działa, co wiemy czego się domyślamy, na czym się skupiać, co odpuścić.
 • Twoja Strategia treści: content, treści wspierające sprzedaż, treści sprzedażowe.
 • Formaty treści (także wideo, live i audioroom), jakie treści publikować, jak często publikować, o której godzinie.
 • Jak tworzyć treści, które przyciągają uwagę: zahaczki, nagłówki, grafiki, storytelling i inne copywritingowe formaty.
 • Jak pokazywać swoje sukcesy, obecność na eventach czy konferencjach, jak opowiadać o pracodawcy czy swojej firmie.
 • Komentarze - jak odpowiadać i jak radzić sobie z trudnymi, prowokującymi do konfrontacji komentarzami.
 • Grupy i budowanie społeczności - w jakich uczestniczyć, jakie omijać, jak i kiedy zakładać własne.
 • Kryzysy, niekonstruktywną krytyka i hejt - jak sobie z nimi radzić.
 • Jak optymalizować swoje działania, żeby uzyskać maksimum efektu nie spędzając godzin dziennie na portalu.
 • Kiedy warto i opłaca się korzystać z płatnych opcji Linkedin.
 • Mocne marki na Linkedin - kogo warto śledzić.

Podsumowanie, pytania i odpowiedzi

 • Twój plan na miesiąc treści na Linkedin.
 • Dalsze wsparcie - jak będzie wyglądać. 
 • Pytania i odpowiedzi.
Kupuję szkolenie

Dla kogo jest to szkolenie?

Jeśli jesteś chcesz budować swoją markę osobistą jako ekpert-ka, szef-owa, lub pracujesz w branży B2B, lub masz własną firmę i sprzedajesz do klientów B2B lub B2C, albo masz startup, zajmujesz się komunikacją swojej firmy, pracujesz w HR, marketingu, sprzedaży, albo zajmujesz się komunikacją swojej firmy - to szkolenie jest właśnie dla Ciebie.

Jak wygląda szkolenie?

Szkolenie jest prowadzone online.
Na kilka dni przed szkoleniem dostaniesz link do pokoju szkoleniowego na platformie Zoom.
Widzimy się i słyszymy przez cały czas szkolenia.
Dopytujesz, doprecyzowujesz, drążysz, jeśli jakaś kwestia Cię bardzo nurtuje.
Możemy pracować w dużej grupie, ale także w mniejszych podgrupach.
Szkolenie trwa 6 godzin od 8.30 do 14.30 albo 3 dni po 2h w godzinach od 9.00-11.00 (zależy od terminu ). Terminy sprawdzisz zaraz po kliknięciu "Kup szkolenie" (system przeniesie Cię na stronę gdzie wybierasz termin, dodajesz go do koszyka i od razu finalizujesz transakcję). 

Co otrzymujesz w cenie szkolenie?

Merytorycznie warsztaty online: 6h
Dostęp do grupy wsparcia, gdzie możesz na bieżąco otrzymać wsparcie moje i innych uczestników we wdrażaniu technik i metod, których nauczysz się na szkoleniu.
Po szkoleniu dostęp do 3 grupowych sesji pytań i odpowiedzi (jedna w miesiącu), gdzie pomogę Ci osobiście we wdrażaniu rozwiązań dla twojego biznesu. Celem sesji Q&A jest odpowiedź na konkretne wątpliwości czy problemy, jakie napotkasz przy wdrażaniu swojej strategii na Linkedin, narzędzi czy działania portalu.
W pakiecie GOLD - DODATKOWO dostajesz roczny dostęp do Klubu B•Focus pakiet SILVER, w którym uczestnicy pracują aktywnie nad realizacją swojej strategii biznesowej. Są cotygodniowe merytoryczne live. artykuły i materiały premium. Masz dostęp do dodatkowej wiedzy z zakresu budowania biznesu, sprzedaży i marketingu  marki w online. 
Kupuję szkolenie

Masz pytania?

Masz pytania? Chcesz porozmawiać o tym czy to szkolenie sprawdzi się w Twojej sytuacji - nie wahaj się skontaktuj się ze mną! Z chęcią odpowiem na Twoje pytania, albo umówimy się na kwadrans rozmowy telefonicznej.

  Imię

  Adres email

  Temat wiadomości

  Treść wiadomości

  Wchodzę w to! Kupuję szkolenie.

  Wszystkie ceny są podane w Złotych Polskich (PLN).

  Mocna Marka Osobista

  Linkedin Masterclass

  cena netto
  997
  cena brutto
  1226
  SILVER
  szkolenie online 6h 1 osoba
  3 sesje pytań i odpowiedzi
  grupa wsparcia

  Poznaj mnie?

  Jeśli chcesz poznać mnie jeszcze lepiej - zajrzyj do sekcji “o mnie”.

   Imię

   Adres email

   Temat wiadomości

   Treść wiadomości

   Maszy pytania? Porozmawiajmy. Napisz do mnie!

    Imię

    Adres email

    Temat wiadomości

    Treść wiadomości

    Podobało Ci się? Chcesz więcej
    ?

    Pragniesz spełniać swoje biznesowe marzenia, pracować mądrzej i zarabiać więcej obsługując klientów, których lubisz i rozumiesz? ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER społeczności "Sprężyny Biznesu", a będziesz dostawać garść praktycznych porad i narzędzi!

     Chcesz wiedzieć więcej o tym jak dbam o Twoje dane? Zajrzyj do Polityki Prywatności i Regulaminu Newslettera :)

     Administratorem danych osobowych jest: K84U-Katarzyna Iwanoska prowadzący działalność gospodarczą pod adresem Toruńska 90, 03-226 Warszawa
     NIP: 9511354258
     REGON: 383618269
     Copyright 2023 Katarzyna Iwanoska
     Wszelkie prawa zastrzeżone
     linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram