Kontakt

Masz pytania?

Wyślij wiadomość na mail: kasia@ikasia.pl lub skorzystaj z wygodnego formularza kontaktowego.

Napisz do mnie wiadomość

  Imię

  Adres email

  Temat wiadomości

  Treść wiadomości

  Najczęściej zadawane pytania

  F.A.Q.

  Prowadzi Pani szkolenia tylko on-line czy także stacjonarne?
  Jest możliwość przeprowadzenia również szkolenia czy warsztatów stacjonarnych. Jeśli interesuje Cię taka forma - napisz do mnie.
  Czy można Panią zaprosić na wystąpienie na konferencji?
  Jak najbardziej tak. Napisz mi na mail kasia@ikasia.pl coś więcej co to za konferencja, kto na niej będzie i jakiego wystąpienia / tematu potrzebujesz, czy jest to wydarzenie płatne czy bezpłatne dla uczestników… i sprawa najważniejsza datę. Odezwę się i ustalimy szczegóły.
  Ile kosztuje konsultacja, szkolenie lub wystąpienie na konferencji?
  Wszystkie obecne oferty i ceny szkoleń otwartych oraz konsultacji on-line są dostępne w zakładce “Oferta” w menu głównym.
  Szkolenia czy warsztaty dla grup zamkniętych, dla konkretnych firm jak i wystąpienia na konferencjach - wyceniam indywidualnie. Napisz mi coś więcej na maila kasia@ikasia.pl czego potrzebujesz, podaj kontakt do siebie, a skontaktuję się z Tobą, ustalimy szczegóły i dostaniesz wycenę dostosowaną do Twoich potrzeb.

  Podobało Ci się? Chcesz więcej
  ?

  Pragniesz spełniać swoje biznesowe marzenia, pracować mądrzej i zarabiać więcej obsługując klientów, których lubisz i rozumiesz? ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER społeczności "Sprężyny Biznesu", a będziesz dostawać garść praktycznych porad i narzędzi!

   Chcesz wiedzieć więcej o tym jak dbam o Twoje dane? Zajrzyj do Polityki Prywatności i Regulaminu Newslettera :)

   Administratorem danych osobowych jest: K84U-Katarzyna Iwanoska prowadzący działalność gospodarczą pod adresem Toruńska 90, 03-226 Warszawa
   NIP: 9511354258
   REGON: 383618269
   Copyright 2023 Katarzyna Iwanoska
   Wszelkie prawa zastrzeżone
   chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram