Zasady prezentowania treści i opinii na stronie

Wersja dokumentu: 01/2023
Data obowiązywania: 18.01.2023

Dobrze Cię tu widzieć!

Transparentna i uczciwa komunikacja z Tobą to nasz priorytet! Oto nasze zasady prezentowanie treści na tej stronie internetowej oraz kryteria weryfikujące, którymi kierujemy się przy prezentowaniu tu opinii Klientów

Opinie prezentowane na stronie

Na naszej stronie możesz zapoznać się z opiniami klientów dotyczącymi współpracy z nami jak i z opiniami dotyczącymi naszych produktów. Wiemy, że opinie są dla Ciebie ważne i dochowujemy wszelkiej staranności, by oparte były na rzeczywistych odczuciach naszych Klientów i firm, z którymi współpracujemy.

Prezentowane na stronie opinie są przez nas weryfikowane i pochodzą wyłącznie od osób, które współpracowały z nami lub korzystają z naszych produktów.

W jaki sposób weryfikujemy opinie?

Dla przykładu kontaktujemy się z osobami, które je wystawiły z podziękowaniem czy prośbą o zgodę na publikację opinii. Jeśli nie jesteśmy w stanie zweryfikować podmiotu, który wystawił opinię, to nie zamieszczamy jej na stronie.

Na stronie prezentujemy wybrane opinie, które najlepiej oddają zasady współpracy i dają Ci najwięcej informacji pozwalających na podjęcie decyzji o zakupie produktu czy współpracy z nami.

Nie praktykujemy opinii o charakterze „sponsorowanym” czy „barterowym”. Nasze zasady i uczciwość nie pozwalają nam na takie działania. Nasze współprace i produkty mówią same za siebie. W razie pytań zawsze możesz się z nami skontaktować, chętnie odpowiemy!

Zasady prezentowania treści na stronie- sortowanie

Podczas wyszukiwania produktów na stronie możesz sortować wyniki wyszukiwania według wybranych parametrów (popularność, cena, rodzaj i kategoria dokumentu). Domyślnie prezentujemy listę produktów spełniających wskazane przez Ciebie parametry w przypadku, gdy wskażesz parametry w wyszukiwarce.

Treści prezentowane na naszej stronie staramy się jak najlepiej dopasować do potrzeb użytkowników strony i naszych Klientów. Domyślne sortowanie produktów widoczne na stronie jest odzwierciedleniem tego, które produkty prezentowane na stronie są najczęściej wyszukiwane i cieszą się największą popularnością.

Na treści prezentowane użytkownikowi strony wpływa to jak zachowywali się inni, podobni użytkownicy, jakie wyszukiwanie zostało dokonane przez użytkownika oraz kwestia dopasowania wyników wyszukiwania do zapytania.

Miłego dnia!

Pozdrawiamy słonecznie
Kasia Iwanoska wraz z Zespołem

Podobało Ci się? Chcesz więcej
?

Pragniesz spełniać swoje biznesowe marzenia, pracować mądrzej i zarabiać więcej obsługując klientów, których lubisz i rozumiesz? ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER społeczności "Sprężyny Biznesu", a będziesz dostawać garść praktycznych porad i narzędzi!

  Chcesz wiedzieć więcej o tym jak dbam o Twoje dane? Zajrzyj do Polityki Prywatności i Regulaminu Newslettera :)

  Napisz do mnie wiadomość

   Imię

   Adres email

   Temat wiadomości

   Treść wiadomości

   Administratorem danych osobowych jest: K84U-Katarzyna Iwanoska prowadzący działalność gospodarczą pod adresem Toruńska 90, 03-226 Warszawa
   NIP: 9511354258
   REGON: 383618269
   Copyright 2023 Katarzyna Iwanoska
   Wszelkie prawa zastrzeżone
   linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram