O mnie

Cześć :-)
Jestem Kasia Iwanoska!

Jako strateg biznesu, komunikacji, marketingu, brandingu i social sellingu pomagam Przedsiębiorcom, Freelancerom, Ekspertom, budować mocne marki, które nie musza konkurować ceną.
Lubię konkret i praktyczność, bo rozwiązania mają działać i dawać wyniki.

Mam 27 lat doświadczenia w biznesie, współpracuję z korporacjami, rodzinnymi biznesami i markami osobistymi, pracowałam na 5 rynkach zagranicznych

Pracowałam dla takich marek jak:

...A także jestem od 25 lat Strateżką w rodzinnym biznesie: Volvo Autogala, Premium Outlet, CyberDealer, do 2019 Autokometa.
Jestem jedną z TOP 25 Mistrzyń Linkedin według magazynu Forbes Women Polska

Moje eksperckie wypowiedzi, komentarze znajdziesz w prasie, portalach internetowych i telewizji (TVN, TVN24, Polsat, TVP2, Onet Rano)

Specjalizuję się w value based selling dla klienta premium, tym jak nie konkurować ceną oraz wykorzystaniu ekonomii behawioralnej i nauronauk w biznesie. 

Zarządzam zespołami od ponad 20 lat - dużymi (1000+) i małymi.

Swobodnie pracuję w języku polskim, angielski i włoskim (poziom native).

Co robię zawodowo?

Szkolę i doradzam w obszarach: strategia marki, personal branding, komunikacja w biznesie i social media, warsztat twórcy i strategia treści, budowanie marki i social selling na Linkedin, Facebook, Youtube, sprzedaż i marketing do klienta premium, value based selling, jak nie konkurować ceną, wykorzystanie ekonomii behawioralnej i neuronauk w nowoczesnej sprzedaży i marketingu.
Szkolę duże i małe firmy (też marki osobiste). Prowadzę konsultacje osobiste i grupowe, audytuję komunikacje marek firmowych i personalnych w social media.
Tworzę strategie sprzedaży, marketingu i komunikacji marek w online, które dając wartość klientom, zarabiają dla Ciebie więcej. Pokazuję, jak zbudować biznes oparty na value based selling. Strategie przekładam na cele, struktury i procesy do wdrożenia. Wspieram we wdrożeniu.
Występuję na konferencjach, podcastach i biorę udział w webinarach.
Piszę teksty do prasy, także wewnętrzne dla firm i moich klientów.

Kilka ciekawostek biznesowych o mnie:

Testując możliwości zbudowania eksperckiej marki osobistej (kobiecej) w branży finansowej (zdominowanej przez mężczyzn) zbudowałam Finanse od Kuchni ze społecznością ponad 23 tysięcy ludzi na Facebooku i kilkunastoma tysiącami fanów zapisanymi na Newsletter.

Napisałam, sprzedałam i poprowadziłam cykl programów dla TVN Discovery, programu Dzień Dobry TVN i była to współpraca komercyjna - tak zapłacili mi za to.

Chcąc przetestować Linkedin - weszłam w niego z marką biznesową, pisząc o sprzedaży i marketingu. Celowo nie przenosiłam fanów i treści z Finanse od Kuchni, żeby mieć praktyczne doświadczenie budowania marki od zera. Dwukrotnie w ostatnich latach znalazłam się w rankingu TOP 25 Mistrzyń Linkedin według magazynu Forbes Women Polska. Moje treści angażują i przynoszą klientów.

Strategia marketingu internetowego w rodzinnym biznesie do klienta B2B stale przynosi leady sprzedażowe oraz klientów, którzy kupują (a nie takich co "przycisnęli" przez przypadek). W branży jesteśmy przedstawiani jako przykład dobrych praktyk (nasz kanał na Youtube jest największym kanałem marki w Polsce) i mamy mocny wewnętrzny dział marketingu, który samodzielnie tworzy super produkcje (wideo, content, reklamy, treści wspierające sprzedaż). Mamy także zbudowane wewnętrznie rozwiązanie cyfrowe dla klientów (własne) - aplikacja na smartfony, gdzie po drugiej stronie jest potężny silnik CRM, który pozwala utrzymać wysoki standard obsługi klienta w cyfrowym kanale.

Chcesz pracować z klientem premium w swoim segmencie?

Zbudujesz ze mną mocny biznes, taki który ma wyniki, zarabia pieniądze i dodaje Ci energii do działania, a nie ją z Ciebie wyciąga. Taki, który pozwala Ci pracować, z kim chcesz, tyle czasu, ile chcesz, a także zarabiać tyle ile chcesz.

Tak zupełnie praktycznie i pragmatycznie co zrobisz z moją pomocą?

Przygotujesz produkty i usługi, które twoi klienci pokochają, ogarniesz nowoczesny marketing i sprzedaż w Internecie i Social Media, swój Newsletter, swoją stronę www i narzędzia do analityki oraz pomiaru tego "jak Ci idzie", lejki i procesy sprzedażowe oraz doświadczeń i obsługi klienta, a także zarządzanie wynikiem w biznesie - niezależnie czy chcesz działać jako marka osobista, czy jako firma.

Zautomatyzujesz to, co się opłaca i spersonalizujesz to, co ma ekstra wartość dla twojego klienta.
Jeśli zatrudniasz ludzi - nauczę ich tego, zrobimy to razem albo zrekrutujemy odpowiednie osoby lub dostawców. 

Przygotuję Cię do tego jak być Liderem, który buduje biznes i relacje z ludźmi oparte na zaufaniu, odpowiedzialności, wspólnych wartościach i inspirującej wizji lepszej przyszłości, jaką razem budujecie dla nich, dla waszych klientów i lokalnej społeczności. 

Jest jeszcze jedna, szalenie ważna sprawa, o której jako Przedsiębiorcy, Właściciele czy Eksperci zapominamy...

Często budując swój biznes, czujemy się samotni w wyborach, a także przy realizacji planów... szczególnie kiedy robi się trudno i motywacja spada. Jestem więc też po to, żeby pomóc Ci nie odpuścić w realizacji Twojego marzenia, wtedy, kiedy to tylko przejściowe trudności, ale także czasami powiedzieć, że ciśnięcie akurat w tę stronę jest zupełnie bez sensu, bo tym sposobem nie dojdziesz tam, gdzie chcesz być

Podsumowując - co nasza współpraca oznacza dla Ciebie i twojego biznesu?

Zbudujemy razem strategię, która sprawi, że skutecznie dotrzesz do właściwych klientów, niezależnie czy sprzedajesz w modelu business2client (B2C) czy business2business (B2B). Twoi kliencie będą pożądali Twoich produktów czy usług i chcieli kupować je właśnie od Ciebie.
Dobierzesz schematy, taktyki, procesy i narzędzia, które będą skutecznie realizować Twoje marzenia i cele biznesowe.
Zautomatyzujesz i zoptymalizujesz, to co warto i opłaca się automatyzować. Spersonalizujesz to, co dla Twoich klientów jest kluczowe, żeby robili biznes właśnie z Tobą i płacili Ci za jakość, jaką im dajesz.
Nauczę Cię, jak wykorzystać siłę ludzkiego mózgu, ekonomii i psychologii behawioralnej do tworzenia długoterminowych i skutecznych strategii marketingowych, sprzedażowych i biznesowych. Takich, które dostarczają wartość Twoim klientom i wyróżniają Cię na tle konkurencji. Będziesz wiedzieć jak budować oferty czy cennik, który sprzedaje. Zrobimy odpowiednie persony twoich klientów, a także ich profile behawioralne, żeby móc skutecznie do nich docierać. Przygotujemy odpowiednie lejki sprzedażowe, a także strategię content marketingu (marketingu treści) i treści wspierających sprzedaż.
Nauczę Cię mocy Social Media i Internetu w budowaniu mocnej marki, a także marketingu i sprzedaży.
Pomogę z utrzymaniem motywacji, kiedy natrafisz na przeszkody albo trudne momenty.

Co zyskujesz, pracując ze mną?

Biznes, który przede wszystkim kochają Twoi klienci - tacy, którzy płacą i polecają Cię dalej.
Zbudujesz mocną pozycję ekspercką w swoim segmencie oraz model biznesowy, który jest skuteczny i zarabia mimo niepewności czy zmienności koniunktury.
... A także to, co jest nie do przecenienia - zyskasz CZAS i pieniądze na spełnienie swoich biznesowych oraz życiowych marzeń.
Sprawnie działająca firma, którą kochają klienci, która ma zysk, a nie zarabia tylko na podatki i "życie" - da Ci przede wszystkim poczucie spokoju, ale także spełnienia i satysfakcji. 

Efektywny model biznesowy to taki, który pozwala Ci pracować, z kim chcesz i ile chcesz oraz zarabiać tyle ile chcesz.

Dlaczego właśnie ja mogę Ci pomóc?

Zobacz co mówią o mnie klienci, którzy korzystali z moich usług.
Wszystkie opinie tu zamieszczone są zweryfikowane - czyli pochodzą od prawdziwych ludzi i klientów (możesz je sprawdzić chociażby na portalu Linkedin)

Zweryfikowane opinie

Zaprosiłam Katarzynę na zajęcia dodatkowe dla Uczestniczek studiów biznesowych Akademia Przywództwa Kobiet, które powołałam i prowadzę w Akademii Leona Koźmińskiego. Zajęcia te wyłoniły się z potrzeby bardziej bezpośredniego przyjrzenia się i poznania zagadnień związanych z personal brandingiem w SM. Wybór Katarzyny na prelegentkę był strzałem w 10!
Zajęcia Katarzyna prowadzi profesjonalnie, energetycznie i z koncentracją na Uczestnikach. Tak poprowadzi warsztat ten, kto przepraktykował to o czym mówi, na swoich i innych przykładach dziesiątki, a pewnie i setki razy. Gdybym miała podobne warsztaty zrobić kolejny raz, mój wybór byłby prosty - Kasia Iwanoska. Dziękuję.

Dr. Anna Kieszkowska-Grudny
Dr. Anna Kieszkowska Grudny
CEO, Head of LiderShe studies on Koźmiński Executive Education
Zobacz na

Od kilku lat wyznaję i stosuję zasadę: "Znajdź mentora, który jest tam, gdzie ty chcesz dotrzeć i poproś go o pomoc." Wg. mnie mentor, to taka moja tajna broń - „byłem tam, zrobiłem to”, a współpraca z nim to najszybsza droga do osiągnięcia celu.

Kiedy doszedłem do wniosku, że w moich działaniach biznesowych potrzebuje wsparcia, bez zbędnego zastanawiania poprosiłem o pomoc Kasię Iwanoską ?

Wystarczyło kilka sesji indywidualnych i jestem w zupełnie innym miejscu ?

Liczyłem na konkretne, praktyczne rozwiązania, które działają i dają wyniki. I takie właśnie dostałem.

Dziękuję

Marek Wikiera foto
Marek Wikiera
CEO, Mentor Biznesu
Zobacz na

Co powiesz na współpracę z osobą, która ma głowę pełną pomysłów, ciekawych danych i jednocześnie potrafi wsłuchać się w Twoje potrzeby? 

Tak właśnie wygląda współpraca z Kasia Iwanoską. Poprosiłam Kasię o wsparcie w opracowaniu strategii cenowej moich produktów elektronicznych na nowej platformie Dimotely. Ogrom wiedzy, statystyk i pełen profesjonalizm i co najważniejsze - wszystko podane w lekkostrawnej formie, z optymizmem, uśmiechem i wsparciem bez poczucia przytłoczenia ogromem materiału.

Kasia Krzywicka foto
Kasia Krzywicka
Adwokatka, CEO dimotely.pl
Zobacz na

Zaprosiłem Kasię do poprowadzenia wystąpienia dla niezwykle wymagającej społeczności Sales Angels 🙂 Na tapet wzięliśmy temat budowania marki osobistej. Oceny były tak wysokie, że ponownie z Kasią spotkaliśmy się na wielkiej scenie Finału Sales Angels przed grupą 500 uczestników. Tym razem poruszyła temat sprzedaży do Klientów premium. Oba wystąpienia były pełne praktycznych wskazówek i poparte konkretnymi danymi. Teraz wiem, że kiedy dochodzę do biznesowej ściany i nie wiem co dalej, to dzwonię do Kasi, bo ona zna rozwiązanie (albo nawet 3). I do tego zna wszystkie naukowe dowody 🙂

Marcin Grela foto
Marcin Grela
Twórca społeczności Sales Angels
Zobacz na

Jeśli jesteś osobą, która działa w konkurencyjnej branży, gdzie o klienta walczy się ceną, to serdecznie polecam współpracę z Kasią. Wspólnie wypracujecie strategię i plan działania prowadzący do tego, że cena będzie dla klienta sprawą drugo-, a może i trzeciorzędną. Sam jakiś czas temu zastanawiałem się nad sprzedażą swojego programu online. Wahałem się jak bardzo podnieść swoje ceny, bo sytuacja na rynku jest bardzo niepewna. Ostatecznie podniosłem ceny o... 100% i klienci chętnie kupowali. Mało tego - wielu z nich mówiło, że taka cena, za to co dostają to świetna okazja! Odrobinę żałuję, że nie podniosłem cen jeszcze bardziej 😉

Bartek Popiel Foto
Bartek Popiel
CEO liczysiewynik.pl
Zobacz na

Kasia posiada ogromna wiedzę, zarówno teoretyczna, jak i praktyczna, która potrafi przekazać w bardzo treściwej i zrozumiałej formie. Polecam zarówno szkolenia jak i doradztwo Kasi!

Magdalena Rycak Ph.D
Radca Prawny
Zobacz na

Jeżeli szukasz eksperta od wizerunku twojej marki osobistej czy też firmowej, dobrze trafiłeś. Kasia jest prawdziwa, zawsze znajdzie rozwiązanie twojej sytuacji. Miałem okazje słuchać Kasi między innymi na prelekcjach na Sales Angels gdzie zawsze dawała mi mega dużo inspiracji do działania 🙂

Rafał Drozd foto
Rafał Drozd
Head of Sales
Zobacz na

Kasia to świetny strateg biznesu, a spotkanie z nią to połączenie wysłuchania potrzeb/wyzwań oraz wręcz natychmiastowe podanie rozwiązań. AKCJA-REAKCJA ? PYTANIE-ODPOWIEDŹ ?
Z naszego spotkania wyszłam ze stosem notatek, wsparciem i też z uśmiechem! Kasia bowiem zamieniła moje „nie da się”, na doprecyzowany pomysł na rozwój mojego biznesu. Dodatkowo cała wiedza i pomysły zostały podane w lekko przyswajalny sposób, poparty badaniami i kompleksowym spojrzeniem na problem.
Polecam współpracę z Kasią każdemu, kto chce zadbać o rozwój zawodowy!

Małgorzata Cieślak foto
Małgorzata Cieślak
Social Media Manager
Zobacz na

Kasia ma ogromną wiedzę i lubi sią nią dzielić. Jest również inspirująca, ma dobrą energię. Uwielbiam Ją za klasę, styl. Ma tzw "nosa" do trendów. Dobrze sią z nią wspólpracuje zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jak i prywatnie. Ceni siebie - można się od Niej z pewnością tego uczyć. Rekomenduję Katarzynę!

Jadwiga Kander foto
Jadwiga Kander
Business Owner
Zobacz na

Kasia charakteryzuje się bardzo profesjonalnym podejściem do założonych działań. Wiedza sprzedażowa, marketingowa czy finansowa którą się dzieli, jest natychmiast do wykorzystania. Polecam zarówno webinary, live jak również szkolenia i kursy - super przekaz napakowany merytorycznymi informacjami.

Marcin Baran
Sales Department Manager
Zobacz na

Kasia pomogła mi na nowo zbudować strategię mojej marki, doprecyzować preferencje klienta oraz nauczyła jak pokazywać i pozycjonować wartość za którą ktoś chętnie zapłaci, a nawet więcej niż u konkurencji! Szczerze polecam Kasię jako mentora i szkoleniowca. Doceniam Ją za ponadprzeciętne zaangażowanie, profesjonalne przygotowanie i maksymalne skupienie na rozwoju uczestników. Po szkoleniu u Kasi, wykonuję już tylko produktywne i zyskowne ruchy, nie błądzę. Wiem co analizować, co mierzyć i które wskaźniki brać pod uwagę, aby biznes się rozwijał. Pracuję z konkretnie określoną grupą klientów, mam ściśle ustaloną wartość oraz lepiej znam i rozumiem potrzeby, wartości, upodobania osób, do których kieruję ofertę. Cenię Kasię za niezwykłą, ciągle aktualną wiedzę, za życzliwość, pełne zaangażowanie i bezwarunkowe dzielnie się swoim doświadczeniem! Dziękuję 🙂 i bardzo bardzo polecam!

Magdalena Zapadka foto
Magdalena Zapadka
Business Owner
Zobacz na

Kasię znam od wielu lat, jest nie tylko bardzo przedsiębiorczą, konkretną i profesjonalną ekspertką w swojej dziedzinie, ale również bardzo ciepłą i pogodną kobietą. Jak Kasia ogłosiła premierę kursu CEŃ SIĘ – JAK POKAZAĆ I SPRZEDAĆ WARTOŚĆ KLIENTOWI to wiedziałam, że to będzie bardzo merytoryczne szkolenie i od razu się zapisałam. I nie myliłam się 🙂 duża dawka wiedzy, merytorycznie, z konkretnymi przykładami. To szkolenie pozwoliło mi uporządkować kwestie strategiczne i biznesowe i obrać nowy, właściwy kierunek komunikacji. Dziękuję Kasiu!

Maria Ernst Zduniak foto
Maria Ernst Zduniak
Business Owner domowe metamorfozy.pl
Zobacz na

Kasia to świetny strateg biznesu. Jej doświadczenie pozwala na spojrzenie holistyczne na biznes. W kontakcie jest bardzo empatyczna i zawsze uśmiechnięta. To co ją wyróżnia to chęć dzielenia się swoją wiedzą z ludźmi, którzy potrzebują biznesowego mentoringu. Dostęp do wiedzy jest o tyle łatwy, że Kasia prowadzi bloga, konto na LinkedIn, Instagram i pewnie jeszcze książkę wyda. Rzadko spotyka się osoby, które tak pozytywnie potrafią wpłynąć na nasz biznes. Polecam Kasię każdemu kto chce w biznesie więcej. 

Marcin Banaszkiewicz foto
Marcin Banaszkiewicz
Trener Linkedin, CEO My Logo
Zobacz na

Niezależnie na jakim etapie w biznesie jesteś weryfikacja strategii i pomysłów to podstawa. Konieczne jest spojrzenie eksperta z zewnątrz. Katarzyna Iwanowska strateg biznesu, władczyni zysku to charyzmatyczny ekspert z najwyższej półki. Po 13 latach w biznesie mogę śmiało powiedzieć jedno ja już nie będę szukał dalej. Dziękuję za konsultację i do usłyszenia w przyszłości.

Mariusz Palutkiewicz foto
Mariusz Palutkiewicz
CEO Pan Pomysł
Zobacz na

Kasia posiada niesamowitą wiedzę, którą chętnie się dzieli. Ma głowę pełną pomysłów oraz wskazówek, które można wdrążyć od zaraz?. Jest przesympatyczną, ciepłą i serdeczną kobietą.

Podziwiam Ją za pasję, z której czerpie mnóstwo energii. Determinację , zaangażowanie oraz optymizm i radość, którą wnosi do każdego spotkania ☺️.
Z naszych spotkań wyniosłam masę pomysłów i nowy pogląd na nasz rodzinny biznes jak i swój rozwój. Dziękuję ?

Iwona Baczyńska foto
Iwona Baczyńska
Specjalistka ds. sprzedaży
Zobacz na

Ekonomia i zarabianie wiele imion ma, jednak ekonomia behawioralna jedno - Kasia. Jeśli chcesz naprawdę dowiedzieć jak podejmujemy decyzje związane z pieniędzmi, ich wydawaniem i zarabianiem, to jest to osoba, który odsłoni Ci ten skomplikowany świat w sposób przejrzysty. Kasia to osoba, która nauczy Cię nie nie bać się, sięgać po swoje, również pieniądze. Jeśli zastanawiasz się jak zbudować silny biznesy bądź karierę nastawioną na ludzi, to przestań to robić. Odezwij się po prostu do Kasi.

Jakub Kołek foto
Jakub Kołek
Business Owner
Zobacz na

Pracowałem z Kasią podczas serii indywidualnych sesji coachingowych. Jestem oszołomiony jej profesjonalizmem, znajomością zarówno uwarunkowań biznesowych, jak i specyfiki pracy w korporacjach. Dzięki niej znacząco powiększyłem swoją bibliotekę, dowiedziałem się o ekonomii behawioralnej, spojrzałem z innej perspektywy na swoje działania (i ich brak). Kasia jest bezpośrednia i bardzo komunikatywna. Dała z siebie więcej, niż oczekiwałem.

Marek Bernolak foto
Marek Bernolak
Excel, Word, Powerpoint, Outlook Training
Zobacz na

Kasia = super ekspert i konkretna wiedza. Nie wiesz jak ruszyć biznes, finansowy czy rozwojowy temat? Idź do Kasi na szkolenie lub konsultacje! Najpierw zryje Ci mózg, potem da narzędzia do jego poukładania, a na koniec odpowie na wszystkie, absolutnie wszystkie pytania i podzieli się swoim doświadczeniem i dobrymi praktykami. Dla mnie absolutny numer 1! Strateg, doradca, mentor i kobieta o wielkim sercu. 

Oksana Okoń foto
Oksana Okoń
Customer Service Manager
Zobacz na

My kobiety często mamy problem z wyceną swoich kompetencji, wiedzy i doświadczenia. Odbyte szkolenie u Kasi oraz konsultacje szybko przyniosły efekty podczas negocjacji. Bardzo często jest tak, że potrzebujemy, aby ktoś dmuchnął w nasze skrzydła i uświadomił, to co o sobie wiemy, ale nie bardzo wykorzystujemy. Szkolenia Kasi, to ogromna dawka praktycznej wiedzy, inspiracji i uważności na drugiego człowieka. Ogromną zaletą tych szkoleń jest również to, że po pewnym czasie od odbytego szkolenia Kasia planuje konsultacje z uczestnikami, podczas których wracamy i rozmawiamy o tym, co zrobiłam, jakie działania podjęłam lub co mogę jeszcze zrobić. Ogromnie się cieszę, że Kasię znalazłam, poznałam i zaufałam, a każdemu, kto się zastanawia nad szkoleniem mogę powiedzieć, że z pewnością warto!!

Emila Pedrycz
Engineering Culture Lead
Zobacz na

Kasia podchodzi bardzo profesjonalnie i indywidualnie do uczestników. Pomaga przenieść pozyskaną wiedzę na konkretne działania dopasowane do naszych działalności. Na bieżąco podaje przykłady z życia wzięte, które tylko potwierdzają jej niesamowitą wiedzę.

Kasia pomogła mi w sprecyzowaniu dodatkowych potrzeb moich klientek. Zmieniłam również nastawienie do komunikatu jaki wysyłałam w newsleterze i w social mediach. Szkolenie Kasi zdecydowanie układa w głowie wszystkie informacje dotyczące klienta, archetypów i komunikacji. A co za tym idzie, zarówno sprzedaż jak i marketing wzniósł się w mojej firmie na wyższy poziom. Już nie błądzę i nie załamuję pod nadmiarem informacji dostarczanych każdego dnia. Praca z Kasią różni się od pracy z innymi szkoleniowcami choćby tym, że Kasia przekazuje wiedzę, aby za moment podać parę przykładów jej wykorzystania w życiu codziennym. 

Natalia Bamber
Business Owner / Scrum Master
Zobacz na

Polecam wystąpienia publiczne z udziałem Pani Katarzyny, która potrafi opowiadać o finansach w sposób, że słuchacz traci poczucie czasu i nawet nie wie kiedy się uczy. Ja w ten sposób mogę opisać moje ostatnie doświadczenie online zdobycia wiedzy o strategii firmy w z Panią Kasią. Jestem przekonana, że Państwo również będą zadowoleni!

Tomiak foto
Weronika Tomiak
Założycielka i Prezeska Fundacji Neuroróżnorodni
Zobacz na

Podsumowując co wynika z tych opinii...

Dam Ci wiedzę i praktyczne narzędzia do jej wdrożenia, które będą dostosowanie do Twojego biznesu i jeśli je wdrożysz, to dadzą rezultaty.

Przede wszystkim bije ode mnie niesłychanym doświadczeniem, mega wiedzą, a do tego dzielę się i zarażam energią i uśmiechem... więc mało pytań w biznesie mnie zaskakuje. W 97% przypadków, od ręki, znam odpowiedź i system jaki potrzebujesz wdrożyć, a w pozostałych 3% potrafię go dla Ciebie wymyślić.

Może teraz przemknęło Ci przez myśl, że to zarozumiałe stwierdzenie, albo, że każdy z dużym ego tak o sobie myśli?
Niekoniecznie, bo to nie moje słowa. To są opnie moich klientów, dla których pracowałam, czy osób, które widziały moje wystąpienia na konferencjach lub panelach eksperckich. Znajdziesz je w sieci i spokojnie zweryfikujesz.
... Szczerze Ci się też przyznam, że choć bardzo mile łechczą moje ego, to nadal powodują pewien rumieniec zawstydzenia na mojej buzi, bo jestem z pokolenia, w którym na pochwały uczono nas odpowiadać "Och, nie przesadzaj", czy też "Przestań, nie ma sprawy". Dziś mówię: "Dziękuję pięknie! To bardzo miłe usłyszeć, że mnie doceniasz". Jak widzisz - każdy z nas w biznesie ma też swoją pracę mentalną do wykonania ;-).

Z nikim innym się nie ścigam - tylko ze sobą. Tym, co umiem, wiem i robię dzień wcześniej... i tak każdego dnia, już od 27 lat mojej pracy zawodowej. Już jako dziecko trenowałam każdego dnia pływanie i tenis (dziś, ze względu na kontuzje przesiadłam się na rower szosowy ;-)) - wiem więc z doświadczenia, że najlepsza forma przychodzi z konsekwencją codziennego treningu, mierzeniem i polepszaniem własnych wyników, opanowaniem wiedzy z danej dziedziny i zapanowaniem nad tym, co siedzi nam w głowach.

Dokładnie tak też układam pracę z klientami czy moje szkolenia: jest wiedza, są praktyczne business case'y, jest o tym, jak i co mierzyć, a także o tym, jak potrzebujemy sobie poprzestawiać w głowach, żeby działać i wdrażać.

Jestem przede wszystkim po to, żeby pomóc moim klientom odnieść biznesowy sukces (czasami też pomóc zdefiniować co to dla nich jest). Taki, który spełnia ich marzenia zawodowe i pozwala wreszcie realizować także te prywatne. Uwalnia głowę od trosk i daje spokój w sercu, że nawet jak będzie trudno - to firma da radę, bo ma lojalnych klientów. Takich, którzy kochają jej produkty i usługi, a także zbudowała kapitałowe zaplecze, nie tylko na "trudne czasy" ale także na inwestycje w tych dobrych.

Na czym się znam najlepiej?

Najlepiej znam się na ludziach i schematach. Na ludzkich zachowaniach, komunikacji, pieniądzach, ekonomii behawioralnej i neuronaukach. Na tym, jak podejmujemy decyzje związane z pieniędzmi, ich wydawaniem i pomnażaniem. Jak się zachowujemy i jak te zachowania można zmieniać. Jak dogadywać się z ludźmi, tak żeby obie strony były w tej relacji wygrane.  

Jeśli chcesz coś zmieniać, to musisz najpierw wiedzieć, jak to działa. Jeśli już to wiesz i wiesz, co chcesz się osiągnąć, to ta wiedza pozwala Ci tworzyć szalenie skuteczne kampanie marketingowe i procesy sprzedażowe oraz obsługi klienta.

Moje już 27-letnie doświadczenie w biznesie – w międzynarodowych korporacjach, sprzedaży, marketingu, inwestycjach, finansowaniu przedsiębiorców – od samego początku przekładam bardzo praktycznie na strategię i rozwój własnego oraz rodzinnego biznesu.
Praktyczność i pragmatyzm wdrożenia są u mnie szalenie ważne, bo mając firmę, która sprzedaje produkty i usługi do klientów premium, musi zapłacić pensje ponad pięćdziesięciu osobom co miesiąc, obraca 9 cyfrowymi kwotami (tak mówimy o biznesie na ponad 100mio) - najbardziej liczy się to, co można zrobić i będzie działać - jako proces, schemat, system.
Znam się na tym, jak sprzedawać, jak robić marketing, jak zbudować procesy w firmie, żeby kręciły się wokół dawania wartości klientowi - bo to on ostatecznie płaci nasze pensje i rachunki.
Jeśli odpowiednio wybierzesz swoich klientów i zbudujesz biznes wokół rozwiązywania ich problemów i potrzeb, będziesz na bieżąco z tym, jak zmienia się ich świat i życie - nie zabraknie Ci biznesu i pieniędzy nawet w ciężkich czasach.

Dobra strategia ma 3 podstawowe składniki:
VALUE PROPOSITION - PROPOZYCJĘ  WARTOŚCI. Jakie wartości są najbardziej poszukiwane przez rynek, klientów, które właśnie Ty zapewnisz?
PROFIT PROPOSITION - PROPOZYCJĘ ZYSKU, czyli na czym i jak będziesz zarabiać. Jaki model biznesowy musisz zbudować, żeby dostarczyć wartość klientowi, ale także, żeby firma zarabiała i realizowała Twoje prywatne cele i wartości.
PEOPLE PROPOSITION - PROPOZYCJA wartości DLA LUDZI. Kultura organizacyjna zjada najlepsze strategie na śniadanie. Do realizacji swoich planów potrzebujesz ludzi na pokładzie, a jeśli masz większą firmę, to także odpowiednich liderów. W Polsce ten trend dopiero kiełkuje, ale pracownicy - ich osobiste zaangażowanie w realizację misji Twojej firmy to niezbędny element układanki i tego, żeby cała operacja się powiodła. Nie zatrudniasz ludzi i jesteś Solo-Przedsiębiorcą - ten punkt dotyczy Ciebie. Twój biznes musi nieść i dla Ciebie ważną, osobistą wartość, poza pieniędzmi (to już ogarnęliśmy w punkcie drugim)... a także dla lokalnej społeczności (to nowy trend, który wkracza z hukiem na salony). 
Budując strategię dla Ciebie - dokładnie te trzy elementy "rozbieramy" na czynniki pierwsze dostosowując do Twojego rynku, klienta i firmy, a także Ciebie.
Wypracowałam swój autorski model RAISE UP NOW, który sprawdza się świetnie dla marek osobistych, małych i średnich firm, a także dla dużych korporacji. Taktyki czy narzędzia mogą się różnić, ale "rama" dobrej strategii jest wszędzie podobna. Uczę tego na szkoleniach i warsztatach albo pracując indywidualnie z klientami.

Jak widzisz, to odróżnia mnie od większości doradców i szkoleniowców: codziennie, od 27 lat pracuję w biznesie, posługując się narzędziami, jakich uczę – sprzedając produkty i usługi dla klientów premium, wdrażając i usprawniając procesy w firmie, budując zgrane i odważne zespoły, a także tworząc rozwiązania technologiczne dla stworzenia najlepszych doświadczeń naszych klientów.

Jakie usługi możesz u mnie zamówić?

Szkolenia i webinary

Zobacz ofertę szkoleń jakie prowadzę (online i offline). Do wyboru masz takie tematy jak: strategia marki osobistej, warsztat twórcy i strategia treści, budowanie marki i social selling na Linkedin, strategia marki firmowej, sprzedaż i marketing do klienta premium, ceń się - jak nie konkurować ceną, ekonomia behawioralna i neuronauka w nowoczesnej sprzedaży i marketingu. Sprawdź najbliższe szkolenia otwarte! Chcesz zamówić indywidualne szkolenie albo webinar dla swojej firmy - jest to możliwe. Napisz do mnie.

Konsultacje, doradztwo, mentoring

Masz konkretny problem, z którym się boksujesz, albo czujesz, że można to zrobić lepiej? Potrzebujesz skorzystać z mojego doświadczenia i porady? Odpowiem na Twoje pytania dotyczące: strategii, zarabiania w biznesie, marek premium, budowania marki osobistej, strategii w online i social media, social selling i marki eksperta na Linkedin, budowania modelu biznesowego, sprzedaży czy budowania doświadczeń klienta, polityki cenowej czy zbudowania skutecznej oferty i treści. Na twój problem dam Ci skuteczne rozwiązania, frameworki, schematy, checklisty, bo wiem, że istnieją. Skorzystaj z pojedynczej konsultacji lub pakietu. 

Konferencje, wystąpienia publiczne

Ogranizujesz konferencję i potrzebujesz półgodzinnej lub godzinnej prelekcji ekspertki albo power speach, który poruszy szare komórki i emocje, ale także zmotywuje ludzi do działania? Szukasz ekspertów do udziału w panelu o sprzedaży, marketingu i prowadzeniu biznesu - kogoś kto świetnie odnajduje się nie tylko w przygotowanych wcześniej pytaniach, ale także w sesji "fire questions" z sali? Odezwij się i porozmawiajmy. Moje wystąpienia są znane z eksplozji merytoryki, praktycznych przykładów biznesowych, a także energii, którą zarażam salę.

Warsztaty zamknięte

Masz konkretny problem do rozwiązania i zespół marketingu i sprzedaży wewnątrz firmy? Zastanawiacie się jak zbudować strategię sprzedaży i marketingu dla Twojej marki, żeby klienci kupowali więcej albo chcieli płacić więcej? Chcecie zdobyć nowy rynek albo zacząć sprzedawać do nowej grupy klientów? Zbudować persony zakupowe, proces sprzedaży i marketingu albo wprowadzić social selling do swojej firmy? ... a może zbudować nową markę premium - porozmawiajmy o tym! Mogę przygotować i poprowadzić dla Ciebie i twojego zespołu autorskie warsztaty, z których wyjdziecie z szytymi na miarę rozwiązaniami i planem działań.

Blog, wideo, podcast

Jeśli szukasz wiedzy o strategii, sprzedaży, marketingu, marce osobistej na własną rękę - zajrzyj na mój blog. Zasubskrybuj moje treści w social media, kanał na Youtube czy mój podcast (linki tu można pomyśleć o ikonach). Najlepiej, żeby być na bieżąco z nowościami, dołącz do mojej społeczności "Sprężyny Biznesu" i zapisz się na bezpłatny Newsletter.

  Imię

  Adres email

  Temat wiadomości

  Treść wiadomości

  Pragniesz spełniać swoje biznesowe marzenia, pracować mądrzej i zarabiać więcej obsługując klientów, których lubisz i rozumiesz? ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER społeczności "Sprężyny Biznesu", a będziesz dostawać garść praktycznych porad i narzędzi!

   Chcesz wiedzieć więcej o tym jak dbam o Twoje dane? Zajrzyj do Polityki Prywatności i Regulaminu Newslettera :)

   Moje CV zawodowe znajdziesz na Linkedin: Katarzyna Iwanoska

   W sieci znajdziesz mnie tu na tej stronie, a także hobbystycznie piszę czasami na: www.finanseodkuchni.pl

   Jestem gospodynią podcastu „Zrób Swój Ruch”

   i kanału na YouTube „Kasia Iwanoska

   Facebook: Finanse od Kuchni – Kasia Iwanoska  

   Instagram: @kasiaiwanoska

   Moje talenty Gallupa to:

   Strateg,
   Achiver / Osiąganie
   Activator /Aktywator
   Learner/Uczenie się
   Individualization / Indywidualizacja
   Dlaczego Ci o tym piszę? Ponieważ świetnie opisują to, jak faktycznie działam w biznesie. To też może być dla Ciebie ciekawa informacja, kiedy chcesz mnie zaprosić do współpracy.

   To jak współpracujemy? Napisz do mnie TU i zobaczmy, jak mogę pomóc Ci zrealizować Twoje marzenia i zbudować biznes, który pokochasz Ty i twoi Klienci! 

   Podobało Ci się? Chcesz więcej
   ?

   Pragniesz spełniać swoje biznesowe marzenia, pracować mądrzej i zarabiać więcej obsługując klientów, których lubisz i rozumiesz? ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER społeczności "Sprężyny Biznesu", a będziesz dostawać garść praktycznych porad i narzędzi!

    Chcesz wiedzieć więcej o tym jak dbam o Twoje dane? Zajrzyj do Polityki Prywatności i Regulaminu Newslettera :)

    Administratorem danych osobowych jest: K84U-Katarzyna Iwanoska prowadzący działalność gospodarczą pod adresem Toruńska 90, 03-226 Warszawa
    NIP: 9511354258
    REGON: 383618269
    Copyright 2023 Katarzyna Iwanoska
    Wszelkie prawa zastrzeżone
    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram